„Po operaci kýly se mi změnil život k lepšímu,“ sdělil 76letý pacient chirurgického oddělení nemocnice 

„Vzhledem k mému zdravotnímu stavu mně žádný lékař, ke kterému docházím na pravidelné kontroly, nedoporučil operaci kýly. Prakticky celou dobu jsem nosil 24 hodin denně tříselný pás. Omezil jsem pohyb a fyzickou zátěž, ale nepomohlo to, aby se kýla nezvětšovala,“ popsal svůj příběh Zdeněk K.

Náročná operace dopadla dobře

„26. 10. 2021 došlo ke skřípnutí kýly. Nepodařilo se mi ji vrátit, a tak jsem byl převezen do Pardubické nemocnice. Po všech vyšetřeních bylo rozhodnuto o chirurgickém řešení. Pro mě náročná operace se odehrála 28. 10. 2021,“ upřesnil Zdeněk K., podle něhož nakonec všechno mělo šťastný konec a i pooperační průběh byl bez komplikaci.

„Chtěl bych z celého srdce poděkovat lékařům a sestřičkám na operačním sále, ale i lékařům a sestřičkám, kteří se o mě starali 24 hodin denně, a to během celé hospitalizace na chirurgickém oddělení Pardubické nemocnice,“ dodal 76letý muž, který se nyní cítí dobře a stále si podle svých slov uvědomuje, jak se mu po operaci změnil život k lepšímu.

Hodně síly při záchraně lidských životů

„Velice si vážím náročné a zodpovědné práce nemocničního personálu a přeji všem hodně zdraví, úspěchů a síly při záchraně lidských životů v této složité době,“ uzavřel.