Jana Koblížková

„Díky ortopedům z Pardubické nemocnice mám ještě funkční ruku," svěřila se Jana Koblížková

„Ráda bych vyjádřila spokojenost a velké poděkování za péči o svoji osobu na oddělení ortopedie Pardubické nemocnice,“ uvedla Jana Koblížková.

Nic nebylo problém

„Při své hospitalizaci po otevřené tříštivé zlomenině předloktí se již od prvního okamžiku o mě na příjmu pohotovosti 4. 8. 2021 všichni úžasně a citlivě starali. Od sestřiček, lékařů i pracovníků RTG,“ řekla Jana Koblížková.

„Následná péče na oddělení od operatérů a sestřiček až po pomocný personál byla dokonalá. Všichni stále ochotní a s úsměvem nejen ke mně, ale ke všem pacientům,“ sdělila spokojená pacientka Pardubické nemocnice, podle níž prý nic nebylo problém.

Velké poděkování lékařům

„Velké poděkování patří panu doktoru Švarcovi v případě první operace a panu doktoru Koutovi v případě druhé operace a následné péči na lůžkovém oddělení i ambulanci,“ řekla Jana Koblížková.

„Hlavně díky doktoru Koutovi mám ještě funkční ruku. Velmi citlivě a pečlivě se stará i o moji maminku. Díky přístupu ortopedického oddělení máme jen kladné zkušenosti s péčí,“ podotkla. „Kéž by všechna zdravotnická zařízení fungovala tak, jako to vaše,“ dodala na adresu Pardubické nemocnice.