Michal Desenský

„Viděl jsem práci profesionálů," sděluje pacient lůžkového oddělení chirurgie Michal Desenský

„Chtěl bych vyjádřit svůj dík všem doktorům, zdravotním sestrám, anesteziologům i ostatním zdravotníkům a zaměstnancům, kteří se o mě krásně starali celou dobu mé hospitalizace v Pardubické nemocnici od 23. do 26. 11. 2021. A to nejen těm na lůžkovém oddělení chirurgie v 5. patře, ale i celému operačnímu týmu,“ uvedl Michal Desenský.

Milý a profesionální přístup k pacientům

„Jmenovitě bych rád poděkoval paní doktorce Lence Kubincové jakožto mému ošetřujícímu lékaři za velmi profesionální přístup a skvělou práci na operačním sále. A také paní doktorce Lucii Klímové na ambulanci před nástupem na oddělení,“ podotkl.

„Byla radost se dívat i na zdravotní sestry Nikol Zárubovou, Kláru Vaškovou a Lídu Vavřičkovou. Oceňuji jejich milý přístup k pacientům, příjemný převoz z dospávacího pokoje, pečlivou práci během převazování a výbornou péči na lůžku,“ pokračoval Michal Desenský, který si Pardubickou nemocnici velmi pochvaloval.

Spokojený pacient ve všech ohledech

„Měl jsem možnost vidět práci profesionálů, odborníků a lidí na svém místě. Jako pacient jsem se zde cítil ve všech ohledech velmi dobře a spokojeně,“ dodal.