Anketa „Nejlepší nemocnice“

27. listopadu 2014

Litomyšlská nemocnice, a.s. se snaží profilovat jako nemocnice příjemná a bezpečná, kde se ambulantní a hospitalizovaní pacienti i tak cítí. Dlouhodobě se snažíme zaměstnance nemocnice vést k tomu, aby respektovali individuální osobnost člověka, zdravotníky pravidelně školíme v komunikaci, před časem jsme stanovili etický kodex, který se snažíme aktivně naplňovat, máme celý soubor opatření a postupů, kterýma chceme zajistit, aby v nemocnici vládla rodinná atmosféra.

Počítáme se stávajícím personálem nemocnic, řeklo představenstvo ve Svitavách

26. listopadu 2014

Počítáme s vámi. Jednoznačný signál ke své budoucnosti si vyslechli zaměstnanci Svitavské nemocnice. Vyslalo ho k nim budoucí představenstvo Nemocnice Pardubického kraje. Nástupnické organizace, která k 31. prosinci 2014 vznikne po sloučení pěti nemocnic s akutní lůžkovou péčí do jedné společnosti a která se poté zařadí mezi šest největších zařízení v zemi.

Litomyšlskou nemocnici povede Miroslav Vlach

6. listopadu 2014

Pardubice (6. 11. 2014) – Litomyšlská nemocnice, která neměla jmenovaného ředitele po odstoupení Libora Vylíčila, bude mít od pondělí nové vedení. Rada Pardubického kraje ze tří uchazečů ve výběrovém řízení vybrala a potvrdila do funkce MUDr. Miroslava Vlacha, primáře místní ortopedie. Ten bude do konce roku členem představenstva Litomyšlské nemocnice pověřeným jejím řízením. Nemocnici povede i následujícím období v rámci spojené akciové společnosti.

Konference poradila, jak žít s idiopatickými střevními záněty

11. října 2014

Jak diagnostikovat a léčit idiopatické střevní záněty. Jak s nimi žít, jak se stravovat nebo jak s nimi cestovat. Nejen na tyto otázky odpověděla pacientská konference Idiopatické střevní záněty, kterou v tomto týdnu pořádalo Centrum biologické léčby nespecifických střevních zánětů při interním oddělení Interní kliniky Pardubické krajské nemocnice, a.s. Akce byla určena pro pacienty z celého kraje, pro něž je toto pracoviště spádové.