Litomyšlskou nemocnici povede Miroslav Vlach

6. listopadu 2014
Pardubice (6. 11. 2014) – Litomyšlská nemocnice, která neměla jmenovaného ředitele po odstoupení Libora Vylíčila, bude mít od pondělí nové vedení. Rada Pardubického kraje ze tří uchazečů ve výběrovém řízení vybrala a potvrdila do funkce MUDr. Miroslava Vlacha, primáře místní ortopedie. Ten bude do konce roku členem představenstva Litomyšlské nemocnice pověřeným jejím řízením. Nemocnici povede i následujícím období v rámci spojené akciové společnosti.