Účast Orlickoústecké nemocnice na UEGW 2014

3. listopadu 2014
MUDr. Libor Gabalec, Ph.D. lékař Orlickoústecké nemocnice se aktivně zúčastnil prestižního mezinárodního lékařského kongresu UEGW (United European Gastroenterology Week) 2014, který se konal tento rok ve Vídni. V posterové sekci byla prezentována data z klinického výzkumu zácpy u mužů. Interní oddělení gastroenterologie provádělo tento klinický výzkum v minulém roce.

Kongres UEGW navštivilo přes 14 000 gastroenterologů z celého světa.