Nejefektivnější nemocnice v kraji získává modernější tvář

22. dubna 2015

Rozsáhlý projekt zateplení mnoha pavilonů a investice v řádu několika desítek milionů korun do přístrojové techniky. Díky výrazné finanční „injekci" bude mít Orlickoústecká nemocnice v průběhu letošního roku modernější tvář. Se současným stavem i plány dalšího rozvoje zdejšího zdravotnického zařízení se na setkání s prvním náměstkem hejtmana Romanem Línkem a členy představenstva Nemocnice Pardubického kraje seznámil starosta města Petr Hájek.

Pardubickou nemocnici jsem nikdy vnitřně neopustila

9. dubna 2015

Ivana Urešová se 1. dubna oficiálně stala novou ředitelkou Pardubické nemocnice. Vlastně staronovou, protože ve vedení Pardubické nemocnice už před lety pracovala coby ekonomická ředitelka, přesněji řečeno náměstkyně ředitele pro ekonomiku. „S Pardubickou nemocnicí jsem se vlastně nikdy úplně nerozloučila, a přestože jsem pak pracovala na vedoucích pozicích v jiných institucích, dění v ní jsem stále bedlivě sledovala," říká sympatická dáma, která se kromě inženýrského titulu z ekonomie pyšní také titulem MBA a více než dvacetiletou zkušeností z vrcholového managementu.