Ředitelkou ošetřovatelské péče se stala Lucie Mlatečková

Ředitelkou ošetřovatelské péče se stala Lucie Mlatečková
2. dubna 2015
Nemocnice Pardubického kraje má ředitelku ošetřovatelské péče. Představenstvo společnosti na základě výsledků výběrového řízení na tuto zatím neobsazenou pozici jmenovalo Lucii Mlatečkovou, která dosud pracovala jako náměstkyně ošetřovatelské péče v Pardubické nemocnici. Funkce se ujala 1. dubna 2015.

„Do výběrového řízení se přihlásili tři uchazeči, kteří předložili koncepci rozvoje ošetřovatelské péče v naší nemocnici. Výběrová komise následně doporučila Lucii Mlatečkovou a po projednání na valné hromadě společnosti jejich jmenování schválilo představenstvo," uvedl Tomáš Gottvald, předseda představenstva Nemocnice Pardubického kraje. Po jmenování ředitelky ošetřovatelské péče jsou již obsazeny všechny pozice ředitelů odborných úseků.

Pavel Špaček má na starosti ekonomiku, Ladislava Kratochvílová zdravotní pojišťovny, Josef Diessl provozně-technický úsek, Tomáš Krejčík personalistiku, Jan Sabo informační a komunikační systémy a Milan Brzek obchodní úsek. „Nová ředitelka ošetřovatelské péče se podobně jako většina dalších ředitelů rekrutuje z řad dosavadních zaměstnanců, kteří se podíleli na procesu sloučení nemocnic, což je nesporně výhoda," řekl předseda představenstva Gottvald.

Další aktuality

Běh pro miminka do dlaně

24. dubna 2024

Oddělení intermediární péče o novorozence Pardubické nemocnice se potřetí připojí k charitativní akci neziskové organizace Nedoklubko. Běh a procházka pro Miminka do dlaně podporuje rodiče předčasně narozených dětí na jednotkách intenzivní a intermediární péče 27 českých perinatologických center. Pardubičtí zdravotníci natočili video. Zúčastnit se může i veřejnost. Aktivní účastí v projektu mohou lidé podpořit vybrané perinatologické centrum.