Ředitelkou ošetřovatelské péče se stala Lucie Mlatečková

Ředitelkou ošetřovatelské péče se stala Lucie Mlatečková
2. dubna 2015
Nemocnice Pardubického kraje má ředitelku ošetřovatelské péče. Představenstvo společnosti na základě výsledků výběrového řízení na tuto zatím neobsazenou pozici jmenovalo Lucii Mlatečkovou, která dosud pracovala jako náměstkyně ošetřovatelské péče v Pardubické nemocnici. Funkce se ujala 1. dubna 2015.

„Do výběrového řízení se přihlásili tři uchazeči, kteří předložili koncepci rozvoje ošetřovatelské péče v naší nemocnici. Výběrová komise následně doporučila Lucii Mlatečkovou a po projednání na valné hromadě společnosti jejich jmenování schválilo představenstvo," uvedl Tomáš Gottvald, předseda představenstva Nemocnice Pardubického kraje. Po jmenování ředitelky ošetřovatelské péče jsou již obsazeny všechny pozice ředitelů odborných úseků.

Pavel Špaček má na starosti ekonomiku, Ladislava Kratochvílová zdravotní pojišťovny, Josef Diessl provozně-technický úsek, Tomáš Krejčík personalistiku, Jan Sabo informační a komunikační systémy a Milan Brzek obchodní úsek. „Nová ředitelka ošetřovatelské péče se podobně jako většina dalších ředitelů rekrutuje z řad dosavadních zaměstnanců, kteří se podíleli na procesu sloučení nemocnic, což je nesporně výhoda," řekl předseda představenstva Gottvald.

Další aktuality

Před lékárnu Pardubické nemocnice se vrací 17 parkovacích míst

30. září 2022

S úpravou náměstíčka před nemocniční lékárnou se opět o něco navýšil počet parkovacích míst v nemocnici. Zároveň se do tohoto prostoru vrací doprava, a to od soboty 1. října. Stavební práce, které přístup na náměstíčko omezily, jsou hotové, a tak bude znovu možné využívat i hlavní vjezd do nemocnice z ulice Kyjevská. Vjezdový režim bude stejný jako před omezením.