Gynekologická konference Orlickoústecké nemocnice

21. května 2015
Dne 14. 5. 2015 jsme v seminární místnosti na dětském oddělení pořádali Gynekologickou konferenci pod záštitou Orlickoústecké nemocnice, kterou každoročně navštěvuje mnoho zájemců z řad zaměstnanců i NLZP.

Letos se akce zúčastnilo 48 návštěvníků. Během dne zaznělo mnoho přednášek, které byly tematicky velice poutavé a přínosné. Návštěvníci měli možnost vyslechnout si zajímavé přednášky na téma Prevence karcinomu děložního čípku a rizikové faktory přenosu, Mikrobi a gynekologie, Antroposofická nemocnice v Herdecke a mnoho dalších.