Zájem o (pře)očkování se v poslední době zvyšuje

10. října 2022

Stoupající počty nakažených přivádějí do očkovacích míst zájemce o (pře)očkování. Ve srovnání s prvním měsícem nového školního roku je zájem o očkování v očkovacích místech Nemocnice Pardubického kraje téměř dvojnásobný. Například v Pardubicích tak přidají další očkovací den, a to pátek 14. 10. Zda bude tento den otevřeno i v dalších týdnech se uvidí podle poptávky.

Hrubá stavba pavilonu s urgentním příjmem je před dokončením. Nemocnice chystá tematický cyklus přednášek

13. září 2022

Největší stavební akce v historii Pardubického kraje jde podle plánu. Momentálně se dokončuje hrubý skelet. Pavilon urgentního příjmu a chirurgických oborů pro spádovou oblast zhruba 260 tisíc obyvatel pro základní a specializovanou péči a až 520 tisíc obyvatel pro superspecializovanou péči vyrůstá mezi multioborovým pavilonem, budovou chirurgických oborů a radiodiagnostikou.

Za neurochirurgy už pacienti nemusí jen do Pardubic, ambulance dnes najdou i v dalších třech nemocnicích NPK

9. září 2022

Pacienti s neurologickými obtížemi už nemusejí za svými lékaři dojíždět. Neurochirurgickou ambulanci dnes najdou ve všech okresech v kraji, pardubičtí neurochirurgové totiž pečují nově také o pacienty v Orlickoústecké, Chrudimské a Litomyšlské nemocnici. Všechna pracoviště jsou v nemocnicích NPK (Nemocnice Pardubického kraje), které mají svá standardní neurologická oddělení.