Přátelské Setkání se starosty měst, obcí a významných firem Orlickústecka

Přátelské Setkání se starosty měst, obcí a významných firem Orlickústecka
13. října 2015
V Orlickoústecké nemocnici se ve středu 7. října 2015 konalo přátelské Setkání se starosty měst, obcí a významných firem zdejšího regionu.

V seminární místnosti na dětském oddělení na úvod vystoupili představitelé Pardubického kraje. Hejtman JUDr. Martin Netolický, Ph.D., ocenil, že rozsáhlé finanční prostředky, které do nemocnice v posledních letech přišly, jak do budov, tak přístrojové techniky, jsou již na nemocnici vidět. Zároveň upozornil na to, že nemocnici tvoří především lidé a stabilizace zdravotního personálu je v jeho očích prioritou.  Na projev pana hejtmana navázal ing. Roman Línek, MBA, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje, který ocenil stabilitu Orlickoústecké nemocnice a podporu, kterou v regionu má. 

Dále vystoupil MUDr. Tomáš Gottvald, generální ředitel, který pohovořil o činnosti Nemocnice Pardubického kraje, a.s., v prvním roce existence nové firmy. MUDr. Jiří Řezníček, ředitel Orlickoústecké nemocnice, prezentoval přítomným informace o činnosti a úloze Orlickoústecké nemocnice v rámci společnosti Nemocnice Pardubického kraje. Na setkání se dostavilo mnoho významných osobností.

Více informací naleznete v tiskové zprávě. 

Další aktuality

Před lékárnu Pardubické nemocnice se vrací 17 parkovacích míst

30. září 2022

S úpravou náměstíčka před nemocniční lékárnou se opět o něco navýšil počet parkovacích míst v nemocnici. Zároveň se do tohoto prostoru vrací doprava, a to od soboty 1. října. Stavební práce, které přístup na náměstíčko omezily, jsou hotové, a tak bude znovu možné využívat i hlavní vjezd do nemocnice z ulice Kyjevská. Vjezdový režim bude stejný jako před omezením.