Přátelské Setkání se starosty měst, obcí a významných firem Orlickústecka

13. října 2015
V Orlickoústecké nemocnici se ve středu 7. října 2015 konalo přátelské Setkání se starosty měst, obcí a významných firem zdejšího regionu.

V seminární místnosti na dětském oddělení na úvod vystoupili představitelé Pardubického kraje. Hejtman JUDr. Martin Netolický, Ph.D., ocenil, že rozsáhlé finanční prostředky, které do nemocnice v posledních letech přišly, jak do budov, tak přístrojové techniky, jsou již na nemocnici vidět. Zároveň upozornil na to, že nemocnici tvoří především lidé a stabilizace zdravotního personálu je v jeho očích prioritou.  Na projev pana hejtmana navázal ing. Roman Línek, MBA, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje, který ocenil stabilitu Orlickoústecké nemocnice a podporu, kterou v regionu má.

Dále vystoupil MUDr. Tomáš Gottvald, generální ředitel, který pohovořil o činnosti Nemocnice Pardubického kraje, a.s., v prvním roce existence nové firmy. MUDr. Jiří Řezníček, ředitel Orlickoústecké nemocnice, prezentoval přítomným informace o činnosti a úloze Orlickoústecké nemocnice v rámci společnosti Nemocnice Pardubického kraje. Na setkání se dostavilo mnoho významných osobností.

Více informací naleznete v tiskové zprávě.