Přátelské Setkání se starosty měst, obcí a významných firem Orlickústecka

Přátelské Setkání se starosty měst, obcí a významných firem Orlickústecka
13. října 2015
V Orlickoústecké nemocnici se ve středu 7. října 2015 konalo přátelské Setkání se starosty měst, obcí a významných firem zdejšího regionu.

V seminární místnosti na dětském oddělení na úvod vystoupili představitelé Pardubického kraje. Hejtman JUDr. Martin Netolický, Ph.D., ocenil, že rozsáhlé finanční prostředky, které do nemocnice v posledních letech přišly, jak do budov, tak přístrojové techniky, jsou již na nemocnici vidět. Zároveň upozornil na to, že nemocnici tvoří především lidé a stabilizace zdravotního personálu je v jeho očích prioritou.  Na projev pana hejtmana navázal ing. Roman Línek, MBA, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje, který ocenil stabilitu Orlickoústecké nemocnice a podporu, kterou v regionu má. 

Dále vystoupil MUDr. Tomáš Gottvald, generální ředitel, který pohovořil o činnosti Nemocnice Pardubického kraje, a.s., v prvním roce existence nové firmy. MUDr. Jiří Řezníček, ředitel Orlickoústecké nemocnice, prezentoval přítomným informace o činnosti a úloze Orlickoústecké nemocnice v rámci společnosti Nemocnice Pardubického kraje. Na setkání se dostavilo mnoho významných osobností.

Více informací naleznete v tiskové zprávě. 

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.