Pardubická nemocnice uspěla při kontrolním šetření Spojené akreditační komise

28. srpna 2015
Kontrolní šetření auditorů Spojené akreditační komise (SAK) skončilo výbornými výsledky pro Pardubickou nemocnici.

Pardubická nemocnice úspěšně prošla kontrolním šetřením auditorů Spojené akreditační komise (SAK). Nadále si tak udržela statut akreditovaného pracoviště, který po mnohaletém úsilí získala poprvé v historii vloni v prosinci a který má platnost do 3. prosince 2017.

„Spojená akreditační komise ve své zprávě z kontrolního šetření konstatuje, že byly naplněny všechny požadavky na nápravná opatření uložené při prosincovém akreditačním šetření. Jsem rád, že nemocnice nejen pokračuje v trendu, který byl úspěšně nastartován, ale že se i posouvá dál,“ pronesl Tomáš Gottvald, generální ředitel Nemocnice Pardubického kraje.

„Všem zaměstnancům naší nemocnice, kteří se podíleli na přípravách a výborných výsledcích kontrolního šetření, patří velké poděkování. Nyní bude snahou nás všech udržení a kontinuální zvyšování kvality zdravotnické péče, které povede k úspěšné recertifikaci v roce 2017,“ dodala Ivana Urešová, ředitelka Pardubické nemocnice.