Omezení provozu radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice

Omezení provozu radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice
17. července 2015
Z důvodu plánované výměny zastaralých rentgenových přístrojů za přístroje digitalizované dojde k postupnému uzavírání jednotlivých RTG vyšetřoven.
Z důvodu plánované výměny zastaralých rentgenových přístrojů za přístroje digitalizované dojde k postupnému uzavírání jednotlivých RTG vyšetřoven na radiodiagnostickém oddělení Pardubické nemocnice. V průběhu července (7. - 31. 7. 2015) budou vyšetřováni pouze akutní pacienti. K prvnímu omezení došlo již nyní. Od pondělí 22. 6. 2015 je uzavřeno rentgenové pracoviště na Emergency Chirurgické kliniky, snímkování probíhá výhradně na vyšetřovnách radiodiagnostického oddělení. Od 22. 7. do 12. 9. 2015 bude skiaskopie na radiodiagnostickém oddělení Pardubické nemocnice mimo provoz. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Další aktuality

Před lékárnu Pardubické nemocnice se vrací 17 parkovacích míst

30. září 2022

S úpravou náměstíčka před nemocniční lékárnou se opět o něco navýšil počet parkovacích míst v nemocnici. Zároveň se do tohoto prostoru vrací doprava, a to od soboty 1. října. Stavební práce, které přístup na náměstíčko omezily, jsou hotové, a tak bude znovu možné využívat i hlavní vjezd do nemocnice z ulice Kyjevská. Vjezdový režim bude stejný jako před omezením.