Omezení provozu radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice

Omezení provozu radiodiagnostického oddělení Pardubické nemocnice
17. července 2015
Z důvodu plánované výměny zastaralých rentgenových přístrojů za přístroje digitalizované dojde k postupnému uzavírání jednotlivých RTG vyšetřoven.
Z důvodu plánované výměny zastaralých rentgenových přístrojů za přístroje digitalizované dojde k postupnému uzavírání jednotlivých RTG vyšetřoven na radiodiagnostickém oddělení Pardubické nemocnice. V průběhu července (7. - 31. 7. 2015) budou vyšetřováni pouze akutní pacienti. K prvnímu omezení došlo již nyní. Od pondělí 22. 6. 2015 je uzavřeno rentgenové pracoviště na Emergency Chirurgické kliniky, snímkování probíhá výhradně na vyšetřovnách radiodiagnostického oddělení. Od 22. 7. do 12. 9. 2015 bude skiaskopie na radiodiagnostickém oddělení Pardubické nemocnice mimo provoz. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.