Odvolání zákazu návštěv

22. února 2015
Na základě rozhodnutí generálního ředitele Tomáše Gottvalda, byl v pátek 20. února 2015 odvolán zákaz návštěv vyhlášený z důvodu chřipkové epidemie pro všechna oddělení všech pěti pracovišť Nemocnice Pardubického kraje, a. s. Důvodem je postupné odeznívání epidemie a očekávání dalšího snižování nemocnosti na akutní respirační infekce.

Pokud chcete navštívit své blízké na některém lůžkovém oddělení nemocnice, dbejte prosím zejména o to, abyste sami netrpěli respiračním onemocněním. Ušetříte tak naše pracovníky nepříjemné povinnosti, Vaši návštěvu odmítnout.