Očkovací místo se stěhuje z budovy Krajského úřadu do areálu Pardubické nemocnice

29. září 2021
Od pondělí 4. října najdou zájemci o očkování proti onemocnění covid-19 pardubické vakcinační centrum na nové adrese, a to v areálu Pardubické nemocnice, kam se přesune ze sálu Jana Kašpara na Komenského náměstí. Z důvodu přesunu bude ve čtvrtek 30. 9. a v pátek 1. 10. očkovací místo uzavřeno.

Očkovací místo v sále Jana Kašpara v budově Krajského úřadu přijme poslední zájemce o očkování naposledy ve středu 29. září. Poté se přesune do budovy č. 8 v areálu Pardubické nemocnice, kde začne naplno fungovat v pondělí 4. října. Z důvodu stěhování nebude ve čtvrtek 30. září a v pátek 1. října očkovací místo v provozu vůbec.

Zájemcům o očkování, kteří mají rezervovaný termín na čtvrtek 30. září nebo pátek 1. října, bude termín přesunut na začátek příštího týdne. Všem registrovaným zájemcům i těm, kteří již mají rezervovaný svůj termín a kterých se změna týká, přišla informační SMS zpráva,“ říká ústavní epidemioložka a koordinátorka očkování Nemocnice Pardubického kraje Lucie Bareková.

V areálu Pardubické nemocnice zájemci najdou očkovací místo v budově č. 8, tedy ve stejné budově, ve které se nachází antigenní a PCR testování, vchod do očkovacího centra se však bude nacházet přímo ze strany od spodní vrátnice (ze strany od budovy č. 9).

Další informace o očkování jsou k dispozici zde.