Na konferenci sester ve Svitavách bude přednášet profesor Cyril Höschl

3. září 2015
29. října 2015 se ve Svitavách uskuteční již IX. odborná konference, kterou pořádají zdravotní sestry Svitavské nemocnice. Přednášet bude mj. profesor Höschl.

Letošní ročník se koná v Multifunkčním centru Fabrika ve Svitavách na téma „Úsměv sestry – upřímnost, nebo obrana? aneb Jak si poradit s pracovním přetížením a stresem?“. V programu najdeme mimo jiné přednášky na téma Syndrom vyhoření a jeho zvládání a Vrozené a naučené chování od prof. MUDr. Cyrila Höschla, DrSc., FRCPsych., ředitele Národního ústavu duševního zdraví a přednosty Kliniky psychiatrie a lékařské psychologie 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Další informace najdete níže ke stažení.

Žádáme Vás o včasné přihlášení.

Pavla Angelová
Náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Svitavské nemocnice