Miloš Zeman v Orlickoústecké nemocnici

Miloš Zeman v Orlickoústecké nemocnici
20. září 2013
V rámci své třídenní pracovní cesty po Pardubickém kraji navštívil prezident České republiky Miloš Zeman 12. září 2013 Orlickoústeckou nemocnici. Doprovázel jej hejtman Martin Netolický a někteří radní. Vzhledem k tomu, že hlavním tématem setkání byla aktuální situace poskytování přednemocniční, nemocniční a následné zdravotní péče v kraji, zúčastnili se jednání také členové představenstva nemocnic Pardubického kraje včetně ředitelů akutních nemocnic.

Po jednání následovala prohlídka dětského oddělení, kde se Miloš Zeman seznámil s rozsahem služeb poskytovaných na tomto moderním pracovišti, které je centrem pediatrické péče pro široký region. Hospitalizované děti prezident obdaroval.

Další aktuality

Před lékárnu Pardubické nemocnice se vrací 17 parkovacích míst

30. září 2022

S úpravou náměstíčka před nemocniční lékárnou se opět o něco navýšil počet parkovacích míst v nemocnici. Zároveň se do tohoto prostoru vrací doprava, a to od soboty 1. října. Stavební práce, které přístup na náměstíčko omezily, jsou hotové, a tak bude znovu možné využívat i hlavní vjezd do nemocnice z ulice Kyjevská. Vjezdový režim bude stejný jako před omezením.