Miloš Zeman v Orlickoústecké nemocnici

20. září 2013
V rámci své třídenní pracovní cesty po Pardubickém kraji navštívil prezident České republiky Miloš Zeman 12. září 2013 Orlickoústeckou nemocnici. Doprovázel jej hejtman Martin Netolický a někteří radní. Vzhledem k tomu, že hlavním tématem setkání byla aktuální situace poskytování přednemocniční, nemocniční a následné zdravotní péče v kraji, zúčastnili se jednání také členové představenstva nemocnic Pardubického kraje včetně ředitelů akutních nemocnic.

Po jednání následovala prohlídka dětského oddělení, kde se Miloš Zeman seznámil s rozsahem služeb poskytovaných na tomto moderním pracovišti, které je centrem pediatrické péče pro široký region. Hospitalizované děti prezident obdaroval.