Zářijové omezení provozu interní ambulance Chrudimské nemocnice

2. září 2021
Z provozních důvodů omezí interní příjmová ambulance Chrudimské nemocnice v září svůj provoz. Omezení se budou týkat pouze konkrétních dní a nedotknou se lůžkové péče.

Uzavření interní ambulance se bude v září týkat pátků a sobot, a to konkrétně v tomto rozsahu:

• pátek 3. září 15.30–7.00
  • sobota 4. září 7.00–7.00
  • pátek 10. září 15.30–7.00
  • sobota 11. září 7.00–7.00
  • pátek 17. září 15.30–7.00
  • sobota 18. září 7.00–7.00
  • pátek 24. září 15.30–7.00
  • sobota 25. září 7.00–7.00

Prosíme pacienty, aby v uvedených časech v akutních případech vyhledali lékařskou péči v nejbližších nemocnicích, v rámci Nemocnice Pardubického kraje pak v Pardubicích nebo Litomyšli. V ostatních dnech je ambulantní péče zajištěna standardně, stejně jako péče o pacienty hospitalizované na interních lůžkách, kterých se tato omezení nedotknou vůbec.