Zahájili jsme registraci na konferenci zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje

10. března 2023
Konference zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje (NPK) se uskuteční ve čtvrtek 25. května 2023 od 9.00 hodin v Domě kultury Dukla v Pardubicích. Registrovat se je nutné co nejdříve.

Cílem této odborné akce je poskytnout prostor pro výměnu zkušeností, odborných znalostí, postupů i úspěchů týkající se nejen ošetřovatelské péče. Účastnit se budou zaměstnanci ze všech pěti nemocnic NPK i odborníci z ostatních zdravotnických zařízení a škol. Podrobný program konference bude zveřejněn v průběhu dubna.

Registraci na konferenci musí každý účastník potvrdit prostřednictvím příslušného formuláře, a to dle formy účasti, o níž má zájem.

Registrace k účasti na konferenci:

• AKTIVNÍ ÚČAST ve formě přednášky: přihlaste se nejpozději do 31. března 2023 na tomto odkaze
  • PASIVNÍ ÚČAST jako posluchač: přihlaste se nejpozději do 7. května 2023 na tomto odkaze

Pro dotazy týkající se odborné části programu můžete kontaktovat manažera ošetřovatelské péče Mgr. et Mgr. Oldřicha Hoška (oldrich.hosek@nempk.cz). Dotazy k organizaci akce posílejte vedoucí oddělení vzdělávání Mgr. Aleně Němečkové (alena.nemeckova@nempk.cz).