XI. Pardubické zdravotnické dny se zaměří na téma Ošetřovatelství bez hranic

18. dubna 2016
V úterý 24. května 2016 se uskuteční XI. ročník odborné konference Pardubické zdravotnické dny na téma „Ošetřovatelství bez hranic…“.

Akce se bude konat v Kulturním domě Hronovická v Pardubicích a pořádá ji Nemocnice Pardubického kraje ve spolupráci s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Konference se koná pod záštitou ředitelky ošetřovatelské péče Nemocnice Pardubického kraje Lucie Mlatečkové.

Registrace účastníků začne v 8.00 hodin, konference bude slavnostně zahájena v 9.00 hodin ředitelky ošetřovatelské péče Nemocnice Pardubického kraje Lucie Mlatečkové a proděkanky pro vnitřní a vnější vztahy FZS Univerzity Pardubice Evy Hlaváčkové.

Odborný program bude probíhat od 9.15 do 16.45 hodin. Je rozdělen do čtyř bloků a obsahuje celkem 21 přednášek zaměřených na ústřední téma konference. Většinu z nich připravily zdravotní sestry Pardubické a Orlickoústecké nemocnice, svá sdělení přednesou i zástupkyně Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Brně, Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Multiscan s.r.o. či SKP-Centra.

Případné další informace: Mgr. Alena Němečková – odd. výchovy a vzdělávání (466 01 1305, alena.nemeckova@nempk.cz)