Vyšlo další číslo časopisu DOTEK

18. července 2022
Zajímavé rozhovory (nejen) se zdravotníky, pohled do zákulisí i řada novinek. To všechno je součástí nového čísla časopisu DOTEK vydávaného Nemocnicí Pardubického kraje. Časopis je k dostání v elektronické i tištěné podobě.

Tématem čísla tentokrát interny

V poslední době se hodně mluví o interních odděleních, o jejich nezbytnosti pro každou nemocnici akutní péče a o složité personální situaci, která v oboru nastala. Tématem čísla se tak stal právě tento obor. Kromě toho však časopis nabízí mnohem více – najdete v něm například rozhovor s primářem ortopedie, perioperační nebo dětskou sestrou, ale třeba i ředitelem provozně-technického úseku.

Časopis si můžete prohlédnout na tomto odkazu.