V Pardubické nemocnici se bude očkovat proti covidu ve čtvrtek 4. i v pátek 5. srpna

2. srpna 2022
V Pardubické nemocnici se bude očkovat proti onemocnění covid-19 ve čtvrtek 4. i v pátek 5. srpna. Dorazit mohou jak registrovaní zájemci, tak i ti, kteří se rozhodnou přijít bez objednání.

U očkování první až třetí dávkou je možné využít obou variant.

V případě očkování druhou posilující dávkou (tj. celkově 4. dávkou) se v tuto chvíli nelze objednat. Rezervační systém Ministerstva zdravotnictví ČR předpokládá spuštění online rezervace na 4. dávku až 15. srpna. Do té doby není jiná možnost, než očkovat všechny zájemce o 4. dávku bez objednání, tedy v režimu walk-in.

4. dávkou se mohou nechat naočkovat osoby starší 18 let, a to za podmínky, že od předchozí posilující dávky uběhly minimálně 4 měsíce.

Očkovací místo Pardubické nemocnice

areál Pardubické nemocnice, budova č. 8

(1. patro, vstup ze strany od budovy č. 9)

Typ vakcíny: Comirnaty, Nuvaxovid

Provozní doba

Dospělí:

Objednaní – 1. až 3. dávka:

Čtvrtek 4. srpna               7.00–15.00

Bez objednání (walk-in) – 1. až 4. dávka:

Čtvrtek 4. srpna                7.00–15.00

Pátek 5. srpna                   7.00–15.00

Polední pauza:

Děti do 15 let:

Objednaní – 1. až 3. dávka:

Čtvrtek 4. srpna                7.00–12.00

Bez objednání (walk-in) – 1. až 3. dávka:

Čtvrtek 4. srpna                7.00–12.00

Objednaní mají přednost před klienty využívající systém walk-in.