V listopadu bude dočasně uzavřena porodnice Pardubické nemocnice

30. října 2018
Od 11. listopadu od 18.00 hodin do 21. listopadu do 18.00 hodin bude dočasně uzavřen příjem rodiček v porodnici Pardubické nemocnice.

Na oddělení šestinedělí porodnicko-gynekologické kliniky a na novorozenecké části dětského oddělení Pardubické nemocnice bude ve dnech 12. až 23. listopadu 2018 probíhat malování a další technické úpravy. Z tohoto důvodu dojde k omezení provozu porodnice. Příjem rodiček bude uzavřen 11. listopadu 2018 v 18.00 hodin. Znovu obnoven bude 21. listopadu 2018 v 18.00 hodin.

Děkujeme za pochopení.