Svitavská porodnice opět přijímá rodičky

6. srpna 2022
Od půlnoci na neděli 7. srpna je ve Svitavské nemocnici znovu obnoven provoz porodních sálů. Nastávající maminky tak mají opět možnost rodit ve Svitavách.

Porodní sály byly z technických důvodů uzavřeny od úterý 2. srpna do soboty 6. srpna.

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.