Svitavská nemocnice se po havárii vody již vrátila do běžného provozu bez omezení

Svitavská nemocnice se po havárii vody již vrátila do běžného provozu bez omezení
9. ledna 2017
Následky sobotní technické závady na přístroji pro úpravu vody pro centrální sterilizaci ve Svitavské nemocnici jsou již odstraněny. 
Veškerá omezení provozu jsou zrušena. „Svitavská nemocnice se již vrátila do běžného provozu bez jakýchkoliv omezení,“ uvedl tiskový mluvčí Nemocnice Pardubického kraje Pavel Kožený.

Další aktuality

O Dny melanomu byl velký zájem. Kožní oddělení vyšetřilo za dva dny 672 lidí

2. června 2023

Celkem 672 lidí za dva dny vyšetřili zdravotníci z kožního oddělení Pardubické nemocnice na akci Dny melanomu, která se uskutečnila v prostorách Paláce Pardubice. Zájemci zde měli možnost nechat si zdarma vyšetřit pigmentová znaménka, a to bez objednání. „U padesáti případů jsme zaznamenali podezřelá znaménka, která byla indikována k odstranění a histologickému vyšetření, včetně čtyřletého dítěte,“ konstatovala vrchní sestra kožního oddělení Pardubické nemocnice Petra Teplá.

Konference zdravotníků NPK nabídla atraktivní témata a navštívil ji ministr Válek

29. května 2023

Jaká je vize i skutečnost fungování urgentních příjmů? Proč je důležité věnovat pozornost seniorům a dlouhodobě nemocným? Jaká úskalí jsou spojená s poskytováním zdravotní péče? Jak vypadá ambulance bolesti z pohledu sestry? Nejen tato témata se probírala z různých úhlů pohledu na IV. ročníku Konference zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje (NPK).