Sbírka Společně za úsměv podporuje Orlickoústeckou nemocnici

Sbírka Společně za úsměv podporuje Orlickoústeckou nemocnici
23. května 2023
I v roce 2023 organizuje KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí ve spolupráci s Nadačním fondem "S námi je tu lépe" veřejnou sbírku, která podpoří Orlickoústeckou nemocnici. Zákazníci mají na prodejnách sítě KONZUM možnost finančně podpořit svou nemocnici a přispět ke zkvalitnění péče o pacienty z celého regionu.

Sbírka bude trvat od 1. 5. do 30. 6. 2023 a zákazníci u pokladny prodejny jednoduše předloží dárcovský kupon v hodnotě 30 Kč, který bude dostupný na každé prodejně KONZUM. Přispět lze ovšem i bez kuponu, stačí na pokladně sdělit, že máte zájem přispět na sbírku pro nemocnici. Aktuální stav vybraných prostředků mohou dárci sledovat na www.konzumuo.cz/szu.

Další aktuality

O Dny melanomu byl velký zájem. Kožní oddělení vyšetřilo za dva dny 672 lidí

2. června 2023

Celkem 672 lidí za dva dny vyšetřili zdravotníci z kožního oddělení Pardubické nemocnice na akci Dny melanomu, která se uskutečnila v prostorách Paláce Pardubice. Zájemci zde měli možnost nechat si zdarma vyšetřit pigmentová znaménka, a to bez objednání. „U padesáti případů jsme zaznamenali podezřelá znaménka, která byla indikována k odstranění a histologickému vyšetření, včetně čtyřletého dítěte,“ konstatovala vrchní sestra kožního oddělení Pardubické nemocnice Petra Teplá.

Konference zdravotníků NPK nabídla atraktivní témata a navštívil ji ministr Válek

29. května 2023

Jaká je vize i skutečnost fungování urgentních příjmů? Proč je důležité věnovat pozornost seniorům a dlouhodobě nemocným? Jaká úskalí jsou spojená s poskytováním zdravotní péče? Jak vypadá ambulance bolesti z pohledu sestry? Nejen tato témata se probírala z různých úhlů pohledu na IV. ročníku Konference zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje (NPK).