Psychiatrické oddělení Svitavské nemocnice zve na výstavu Cesty duše

Psychiatrické oddělení Svitavské nemocnice zve na výstavu Cesty duše
8. září 2021
Psychiatrické oddělení Svitavské nemocnice spolupořádá výstavu s názvem Cesty duše, na které představí výtvarné artefakty vytvořené hospitalizovanými pacienty.

Svitavská psychiatrie společně s iniciativou Na rovinu, se kterou výstavu pořádá, srdečně zvou všechny zájemce na vernisáž, která se uskuteční ve čtvrtek 9. září od 16 hodin ve foyer Fabriky Svitavy.

Další aktuality

Práce je to náročná a samostatná, ale neměnily bychom, říká vedoucí Centra domácí péče

10. září 2020

Centrum domácí péče je jedním z méně známých pracovišť Pardubické nemocnice. Přesto se zde tým pěti zdravotních sester v čele s vedoucí centra Ivou Svobodovou stará každý den o desítky pacientů a poskytuje jim základní péči v prostředí jejich domova. Cestování za pacienty jim nyní zpříjemní nová Octavia Combi, kterou nemocnici darovala společnost ŠKODA Auto.

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.