Pravidelné malování porodních sálů dočasně uzavře příjem rodiček v Pardubické nemocnici

11. března 2022
Upozorňujeme nastávající maminky, že od neděle 27. března 2022 od 6 hodin do čtvrtka 7. dubna 2022 do 16 hodin bude dočasně zastaven příjem rodiček v porodnici Pardubické nemocnice.

Na Porodnicko-gynekologické klinice Pardubické nemocnice dojde k pravidelnému malování. Z tohoto důvodu bude v neděli 27. března 2022 od 6 hodin uzavřen příjem rodiček na porodní sály. Znovu obnoven bude ve čtvrtek 7. dubna 2022 v 16 hodin.

Pro případné akutní porody v uvedeném termínu bude provoz na porodním sále zajištěn stálou službou.

Po dobu uzavření příjmu byly o přijetí rodiček požádány další porodnice Nemocnice Pardubického kraje, tzn. Chrudimská, Orlickoústecká a Svitavská nemocnice, a Fakultní nemocnice Hradec Králové. Děkujeme za pochopení.