Pozvánka na workshop pro odborníky - nová metoda operací karcinomu rekta

6. prosince 2021
Chirurgická klinika Pardubické nemocnice a společnost Olympus Czech zvou na klinický workshop TaTME (transanální totální mezorektální excise), který seznámí účastníky s novou metodou operací karcinomu rekta.

Workshop se uskuteční v Pardubické nemocnici od 27. do 28. ledna 2022.

Účastníci budou informováni o výhodách i nevýhodách této metody a také o možnostech technického vybavení určeného k tomuto výkonu. Kurz umožňuje přímý kontakt s operatérem a interakci během výkonů s možností podrobného vysvětlení jednotlivých fází výkonu.

Kurz je určen maximálně pro 5 účastníků.

Veškeré podrobnosti naleznete v přiloženém souboru.