Potkejte se se zdravotníky Nemocnice Pardubického kraje na akci Blesk Ordinace a nechte se vyšetřit

6. září 2021
Ve středu 8. září 2021 se pardubické Pernštýnské náměstí promění v nemocniční městečko, kde budou návštěvníkům z řad široké veřejnosti k dispozici lékaři a zdravotníci hned z několika oborů.

Zájemci si tak na jednom místě budou moci bez předchozího objednání nechat přeměřit tlak, vyšetřit kožní znaménka nebo absolvovat vyšetření na diabetes. Připraven bude i doprovodný program.

Cílem akce je poukázat na důležitost preventivních prohlídek.