Pokladna Pardubické nemocnice bude do 24. září dočasně přemístěna

Foto: Pardubická nemocnice
15. září 2023

Do 24. září 2023 bude i nadále v budově č. 13 Pardubické nemocnice z důvodu nemoci uzavřena hlavní pokladna.

Prosíme pacienty, aby v příštím týdnu hotovostní platby hradili na recepci v budově č. 27, kde bude zajištěna dočasná pokladna. Tam, kde to bude možné, budou však přednostně platby prováděny bezhotovostně přes terminál, proto prosíme, abyste platební kartu vzali s sebou.

Děkujeme za pochopení.

AKTUALIZACE:

Provoz centrální pokladny Pardubické nemocnice bude obnoven | Pardubická nemocnice (nempk.cz)