Pohotovost pro dospělé i děti v Chrudimské nemocnici se přesouvá do nových prostor

28. července 2021
Lékařská pohotovost pro dospělé a lékařská pohotovost pro děti a dorost se od pátku 30. července 2021 přestěhují z hlavní budovy Chrudimské nemocnice do nových prostor.

Obě pohotovosti nově pacienti naleznou v objektu před hlavním vstupem do Chrudimské nemocnice nacházejícím se ze strany od ulice Václavské (naproti Penny marketu, viz mapa níže). Regulační poplatek za využití lékařské pohotovostní služby je však nutné uhradit v příjmové kanceláři ve vstupní hale hlavní budovy.

Kromě umístění pohotovostí se mění také telefonní čísla. Kontakt na pohotovost pro dospělé je +420 469 653 040, číslo na pohotovost pro děti a dorost +420 469 653 039. Provozní doba zůstává neměnná, tedy v pátek od 16 do 20 hodin, o víkendech a svátcích od 8 do 17 hodin.