Pardubická nemocnice se představí ve Sportovním parku Pardubice 2017

11. srpna 2017
Ve Sportovním parku Pardubice můžete zjistit informace o svém zdraví i zdravém životním stylu. Nabídne vám je stánek Pardubické nemocnice.

Park Na Špici se promění ve Sportovní park Pardubice. Akce, která navazuje na loňské léto a úspěšný Olympijský park Pardubice 2016, startuje v sobotu 12. srpna a potrvá do neděle 20. srpna. Podobně jako v minulém roce se zde představí rovněž Nemocnice Pardubického kraje – Pardubická nemocnice.

Nemocnice nabídne návštěvníkům Sportovního parku možnost nechat si změřit krevní tlak a Body Mass Index (BMI) a na základě zjištěných hodnot také odborné rady. Řadu informací zaměřených na zdravý životní styl a prevenci bude možné získat u pracovnic lékárny pro veřejnost a zdravotnických potřeb (více viz níže). Pro děti budou připraveny soutěže o ceny. U nemocničního stánku budou probíhat i ukázky kinesio tejpování. Představí se zde rovněž Centrum zátěžové diagnostiky a sportovní medicíny Pardubické nemocnice, jehož služby hojně využívají nejen profesionální sportovní kluby, ale i rekreační sportovci.

Prezentace Pardubické nemocnice ve Sportovním parku Pardubice bude v sobotu 12. srpna, v neděli 13. srpna, v sobotu 19. srpna a v neděli 20. srpna. Vždy bude probíhat od 9.00 do 18.00 hodin. Další informace o Sportovním parku Pardubice 2017

(dk)