Orlickoústecká nemocnice se otevřela veřejnosti. Pořádala svůj den

14. října 2015
Ve středu 7. října 2015 se vůbec poprvé uskutečnil Den Orlickoústecké nemocnice, který nabídl pestrý program určený široké veřejnosti.

Areál Orlickoústecké nemocnice v dopoledních hodinách zaplnily stánky, kde už na návštěvníky čekali zdravotníci, připraveni poskytnout zájemcům odborné rady a zodpovědět jejich případné dotazy. Připravena byla ukázka tejpování, vybavení sanity, ukázka pomůcek a poradenství pro inkontinenci a kompresivní terapii, možnost praktického nácviku dezinfekce rukou, edukace diabetika, poradenství o výživě a zdravém životním stylu a mnoho dalšího. Zájem byl také o vyšetření, která byla návštěvníkům prováděna, v rámci Dne Orlickoústecké nemocnice, bezplatně. Nejčastěji lidé využili možnost vyšetření krevního tlaku, krevního cukru a zjištění krevní skupiny.

Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě.