Od pondělí 6. září bude pohotovost pro dospělé v Pardubické nemocnici v budově číslo 2

Od pondělí 6. září bude pohotovost pro dospělé v Pardubické nemocnici v budově číslo 2
2. září 2021
Ambulance lékařské pohotovostní služby pro dospělé v Pardubické nemocnici bude v rámci nemocničního areálu přesunuta. Nově ji pacienti v případě potřeby naleznou v budově č. 2.

Lékařská pohotovostní služba pro dospělé fungující v areálu Pardubické nemocnice se od pondělí 6. září v rámci nemocničního areálu přesouvá, a to z budovy č. 8 do budovy č. 2 do prostor neurochirurgické ambulance.

Pacienti se do ambulance lékařské pohotovostní služby pro dospělé dostanou vchodem do budovy Chirurgické kliniky č. 27 (vstupem od heliportu). Do areálu je možné přijet autem horní nebo spodní vrátnicí (dle času příjezdu, více informací naleznete zde), pěší mohou navíc využít branku z ulice Komenského. Regulační poplatek budou moci pacienti zakoupit v automatu na recepci budovy č. 27 nebo v automatu s možností platby kartou, který bude nově umístěn do chodby u ambulance lékařské pohotovostní služby.

Ordinační hodiny pohotovostní služby jsou ve všední dny od 17.00 do 22.00 hodin, o víkendech a svátcích od 10.00 do 22.00 hodin.

Aktuální informace jsou vždy k dispozici zde.


Další aktuality

Práce je to náročná a samostatná, ale neměnily bychom, říká vedoucí Centra domácí péče

10. září 2020

Centrum domácí péče je jedním z méně známých pracovišť Pardubické nemocnice. Přesto se zde tým pěti zdravotních sester v čele s vedoucí centra Ivou Svobodovou stará každý den o desítky pacientů a poskytuje jim základní péči v prostředí jejich domova. Cestování za pacienty jim nyní zpříjemní nová Octavia Combi, kterou nemocnici darovala společnost ŠKODA Auto.

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.