Od pondělí 6. září bude pohotovost pro dospělé v Pardubické nemocnici v budově číslo 2

2. září 2021
Ambulance lékařské pohotovostní služby pro dospělé v Pardubické nemocnici bude v rámci nemocničního areálu přesunuta. Nově ji pacienti v případě potřeby naleznou v budově č. 2.

Lékařská pohotovostní služba pro dospělé fungující v areálu Pardubické nemocnice se od pondělí 6. září v rámci nemocničního areálu přesouvá, a to z budovy č. 8 do budovy č. 2 do prostor neurochirurgické ambulance.

Pacienti se do ambulance lékařské pohotovostní služby pro dospělé dostanou vchodem do budovy Chirurgické kliniky č. 27 (vstupem od heliportu). Do areálu je možné přijet autem horní nebo spodní vrátnicí (dle času příjezdu, více informací naleznete zde), pěší mohou navíc využít branku z ulice Komenského. Regulační poplatek budou moci pacienti zakoupit v automatu na recepci budovy č. 27 nebo v automatu s možností platby kartou, který bude nově umístěn do chodby u ambulance lékařské pohotovostní služby.

Ordinační hodiny pohotovostní služby jsou ve všední dny od 17.00 do 22.00 hodin, o víkendech a svátcích od 10.00 do 22.00 hodin.

Aktuální informace jsou vždy k dispozici zde.