Očkovací místo Pardubické nemocnice už přijímá pouze registrované zájemce

30. listopadu 2021
Pro očkování v Pardubické nemocnici již bude nutná registrace. Pardubické očkovací místo totiž k dnešnímu dni ruší možnost očkování tzv. v režimu walk-in, tedy bez předem rezervovaného termínu.

Do minulého týdne bylo možné ve vyhrazený čas přijít na očkování proti onemocnění covid-19 do Pardubické nemocnice bez předchozí registrace. Z kapacitních a organizačních důvodů však pardubické očkovací místo tuto možnost ruší.

Zájemci o podání vakcíny se tak musí vždy předem registrovat skrze centrální rezervační systém, kde jim bude přidělen konkrétní termín a čas jejich očkování.