Očkovací místa upravují provoz. V Chrudimské nemocnici již budou přijímat pouze registrované

Očkovací místa upravují provoz. V Chrudimské nemocnici již budou přijímat pouze registrované
16. listopadu 2021

Očkovací místo Chrudimské nemocnice od dnešního dne ruší možnost očkování bez předchozí registrace. Z kapacitních a organizačních důvodů se musí zájemci o vakcinaci nejprve registrovat skrze centrální rezervační systém, kde jim bude přidělen termín a čas očkování.

Možnost očkování bez registrace prozatím zůstává v očkovacích centrech v Orlickoústecké a Pardubické nemocnice. Upozorňujeme, že čas vymezený pro neregistrované zájemce není určen samoplátcům, kteří mají v registračním systému vyhrazené vlastní časy.

Vzhledem k velkému počtu zájemců vždy doporučujeme se předem registrovat a zajistit si tak pevný termín i čas podání vakcíny.

Další aktuality

Laboratorní kapacity Nemocnice Pardubického kraje jedou na plný plyn, Svitavy začnou s PCR odběry

26. listopadu 2021

Odběrová místa Nemocnice Pardubického kraje denně odbaví na dvě tisícovky zájemců. Jejich vzorky putují do tří laboratoří – v Pardubické, Litomyšlské a Orlickoústecké nemocnici. Kapacita laboratoří se bude s chystaným navýšením pohybovat okolo 2500 vzorků denně. Valná většina testů je přitom vyhodnocena dříve než do 24 hodin, tedy o polovinu dřív, než vyžaduje ministerstvo. Od pondělí 29. listopadu také vznikne nové PCR odběrové místo, a to ve Svitavské nemocnici.