Očkovací místa upravují provoz. V Chrudimské nemocnici již budou přijímat pouze registrované

16. listopadu 2021

Očkovací místo Chrudimské nemocnice od dnešního dne ruší možnost očkování bez předchozí registrace. Z kapacitních a organizačních důvodů se musí zájemci o vakcinaci nejprve registrovat skrze centrální rezervační systém, kde jim bude přidělen termín a čas očkování.

Možnost očkování bez registrace prozatím zůstává v očkovacích centrech v Orlickoústecké a Pardubické nemocnice. Upozorňujeme, že čas vymezený pro neregistrované zájemce není určen samoplátcům, kteří mají v registračním systému vyhrazené vlastní časy.

Vzhledem k velkému počtu zájemců vždy doporučujeme se předem registrovat a zajistit si tak pevný termín i čas podání vakcíny.