O víkendu 29.–30. 5. bude vjezd do areálu nemocnice umožněn pouze hlavní vrátnicí

26. května 2021
O nadcházejícím víkendu bude vjezd do i výjezd z areálu Pardubické nemocnice možný pouze hlavní vrátnicí z ulice Kyjevská. Důvodem dočasné změny bude uzavírka ulice Kyjevská směrem od hlavní vrátnice k železniční trati, která bude způsobena stěhováním jeřábu pro demontáž mostu na Kyjevské ulici.

Plánovaný termín uzavírky komunikace směrem k železniční trati je od soboty 29. 5. od 6.00 hodin do neděle 30. 5. 2021 do 19.00 hodin. Po tuto dobu mohou pacienti i zaměstnanci nemocnice vjíždět do areálu a vyjíždět z něj pouze hlavní vrátnicí v horní části areálu. Kvůli uzavírce ulice bude zaměstnancům umožněn výjezd vozidel zaparkovaných dole u vlakové zastávky areálem nemocnice. Z parkoviště sever se bude taktéž v uvedeném čase vyjíždět areálem Pardubické nemocnice.

Děkujeme za pochopení.