Nové číslo časopisu DOTEK je plné příběhů

20. srpna 2023
V Nemocnici Pardubického kraje pracuje přes 5 500 zaměstnanců. To je stejný počet příběhů, z nichž ale žádný není stejný. A právě o tom je nové číslo nemocničního časopisu DOTEK. Ten je k dostání v elektronické i tištěné podobě.

Třináct zaměstnanců Nemocnice Pardubického kraje, třináct kolegů, třináct různých příběhů o tom, co je přivedlo do zdravotnictví a jak se jejich obor proměnil od doby, kdy do nemocnice nastupovali. Na stránkách nového čísla DOTEKu tak najdete rozhovory s muži v ošetřovatelství, kterých je, zdá se, čím dál více, ale také rozhovory s lékaři na nejrůznější témata. A nechybí ani aktuální novinky z pěti nemocnic.

Časopis si můžete prohlédnout na tomto odkazu.