Nemocniční infolinka ke covidu-19 nově funguje také o víkendu

Nemocniční infolinka ke covidu-19 nově funguje také o víkendu
2. prosince 2021
Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a zvýšenému zájmu o informace spojené s testováním a fungováním odběrových míst v Nemocnici Pardubického kraje byla prodloužena doba fungování infolinky Nemocnice Pardubického kraje ke covidu-19.

Ta funguje každý všední den od 7.00 do 15.30 hodin a nově také o víkendu, tedy v sobotu a neděli od 8.00 do 12.00 hodin.

V případě, že potřebujete informace k odběrům nebo odběrovým místům Nemocnice Pardubického kraje, volejte na telefonní číslo 607 090 808.

Další aktuality

O Dny melanomu byl velký zájem. Kožní oddělení vyšetřilo za dva dny 672 lidí

2. června 2023

Celkem 672 lidí za dva dny vyšetřili zdravotníci z kožního oddělení Pardubické nemocnice na akci Dny melanomu, která se uskutečnila v prostorách Paláce Pardubice. Zájemci zde měli možnost nechat si zdarma vyšetřit pigmentová znaménka, a to bez objednání. „U padesáti případů jsme zaznamenali podezřelá znaménka, která byla indikována k odstranění a histologickému vyšetření, včetně čtyřletého dítěte,“ konstatovala vrchní sestra kožního oddělení Pardubické nemocnice Petra Teplá.

Konference zdravotníků NPK nabídla atraktivní témata a navštívil ji ministr Válek

29. května 2023

Jaká je vize i skutečnost fungování urgentních příjmů? Proč je důležité věnovat pozornost seniorům a dlouhodobě nemocným? Jaká úskalí jsou spojená s poskytováním zdravotní péče? Jak vypadá ambulance bolesti z pohledu sestry? Nejen tato témata se probírala z různých úhlů pohledu na IV. ročníku Konference zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje (NPK).