Nemocnice Pardubického kraje upravuje provozní doby odběrových míst pro testování na covid-19

27. dubna 2022
Nemocnice Pardubického kraje upraví od neděle 1. května 2022 provozní dobu svých odběrových míst pro testování na covid-19. Provozní doba odběrových míst bude přizpůsobena aktuální poptávce.

Testování na odběrových místech Nemocnice Pardubického kraje od 1. května 2022:

Pardubická nemocnice

• Odběrové místo Pardubické nemocnice je stále v provozu na budově číslo 8, a to v pondělí a ve středu od 8 do 14 hodin a v sobotu od 7 do 14 hodin.

Litomyšlská nemocnice

• Odběrové místo Litomyšlské nemocnice bude nově v provozu v pondělí a v pátek od 8 do 10 hodin.

Svitavská nemocnice

• Odběrové místo Svitavské nemocnice bude nově v provozu v úterý a ve čtvrtek od 7 do 8.30 hodin.

Chrudimská nemocnice

• Odběrové místo Chrudimské nemocnice bude v provozu každý všední den, a to od 7 do 11.45 hodin.

Orlickoústecká nemocnice

• Orlickoústecká nemocnice přesouvá od pondělí 2. května své odběrové místo z přízemí budovy A do nových prostor přízemí budovy F. Provozní doba bude přizpůsobena aktuální poptávce. V týdnu od 2. května bude fungovat v úterý od 10 do 14, ve středu od 11.30 do 13, ve čtvrtek od 7 do 14, v pátek od 11.30 do 13 a v sobotu od 11.30 do 13.

Nemocnice Pardubického kraje provádí PCR testy indikované lékařem či hygienou nebo na vlastní žádost pro osoby pojištěné v České republice. A to prostřednictvím preventivního testování. Stále je však možné absolvovat PCR nebo antigenní test jako samoplátce.

Na odběry je třeba se registrovat v rezervačním systému na webu nemocnice https://www.nempk.cz/informace/testovani-na-covid-19.

Děkujeme za pochopení.