Návštěvy pacientů v Nemocnici Pardubického kraje jsou od soboty 14. ledna opět možné

13. ledna 2023
Od soboty 14. ledna jsou ve všech zařízeních Nemocnice Pardubického kraje opět možné návštěvy hospitalizovaných pacientů. Posledním dnem, kdy jsou návštěvy ještě zakázány, tak je pátek 13. ledna.

Časově omezený zákaz návštěv pacientů hospitalizovaných v Nemocnici Pardubického kraje se již prodlužovat nebude, a od soboty 14. ledna jsou tak návštěvy v Pardubické, Chrudimské, Orlickoústecké, Litomyšlské a Svitavské nemocnici opět možné.

Respirační onemocnění však stále nevymizela, a tak nemocnice prosí, aby každý v případě jakýchkoliv respiračních potíží nebo příznaků onemocnění pečlivě zvážil její návštěvu.