Napsali o nás: Odstáté uši se mohou projevit i na prospěchu ve škole, říká primář

27. října 2015
Primář ORL oddělení Svitavské nemocnice Libor Sychra hovoří o problematice odstátých uší v rozhovoru pro MF Dnes a iDnes.cz.
Oddělení otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Svitavské nemocnice ve spolupráci s kolegy z FN Brno a Pardubické nemocnice ve dnech 22. a 23. října 2015 uspořádalo II. ročník demonstračního kurzu a semináře na téma Plastiky boltců. Věnoval se rozdílným technikám operace odstátých ušních boltců. Tato problematika byla tématem rozhovoru s primářem pořádajícího oddělení MUDr. Liborem Sychrou. Více čtete zde.