Napsali o nás: Odstáté uši se mohou projevit i na prospěchu ve škole, říká primář

Napsali o nás: Odstáté uši se mohou projevit i na prospěchu ve škole, říká primář
27. října 2015
Primář ORL oddělení Svitavské nemocnice Libor Sychra hovoří o problematice odstátých uší v rozhovoru pro MF Dnes a iDnes.cz.
Oddělení otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Svitavské nemocnice ve spolupráci s kolegy z FN Brno a Pardubické nemocnice ve dnech 22. a 23. října 2015 uspořádalo II. ročník demonstračního kurzu a semináře na téma Plastiky boltců. Věnoval se rozdílným technikám operace odstátých ušních boltců. Tato problematika byla tématem rozhovoru s primářem pořádajícího oddělení MUDr. Liborem Sychrou. Více čtete zde.

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.