Nabídka stáže a získání licence pro lékaře pracující v echokardiografické laboratoři

24. srpna 2016
Kardiologické oddělení Interní kliniky Pardubické nemocnice nabízí stáž určenou pro lékaře pracující v echokardiografické laboratoři.

Účastníci stáže mají možnost získat funkční licenci pro lékařský výkon F 015 – Jícnová echokardiografie. Školitelem je MUDr. Jiří Vondrák. Délka stáže je 2 týdny, termíny budou vypsány po dohodě se školitelem. Individuálně je možné dohodnout i jiný rozsah stáže. Cena za stáž je 10.000,- Kč včetně DPH. Lékaři zaměstnaní v Nemocnici Pardubického kraje, a. s. ji mohou absolvovat bez poplatku.

Kontakt:

MUDr. Jiří Vondrák – telefon: 46601 4137

Mgr. Alena Němečková, odd. výchovy a vzdělávání – telefon: 46601 1305, e-mail: alena.nemeckova@nempk.cz