Nabídka pronájmu prostor v Litomyšlské nemocnici

30. října 2017
Nemocnice Pardubického kraje, a. s. pronajme od 1. 1. 2018 nebytové prostory a movité věci související s provozem cafeterie o výměře 169,5 m2 v areálu Litomyšlské nemocnice.

Jedná se o prodej občerstvení – základní sortiment teplé a studené kuchyně, prodej základních drogistických potřeb, denního tisku, potravin a ostatního doplňkového sortimentu včetně základních produktů zdravé výživy.

Výše měsíčního nájemného činí 17.500 Kč + energie.

V případě zájmu se obraťte na:

Ing. Karel Kulhavý, vedoucí odboru centrálních služeb Nemocnice Pardubického kraje, a. s. mobil 727 851 940 E-mail: karel.kulhavy@nempk.cz

Vladimír Král, provozně-technický správce Litomyšlské nemocnice mobil 737 330 700 E-mail: vladimir.kral@nempk.cz