Místo Fabriky nemocnice, očkovací místo ve Svitavách se stěhuje

2. července 2021
Očkovací místo v budově svitavského Multikulturního centra Fabrika končí. Celý provoz se přesouvá do areálu Svitavské nemocnice, a to do prostor ambulance v přízemí budovy B. Od čtvrtku 8. července už musejí zájemci o očkování zamířit tam, a to včetně těch, kteří mají dostat druhou dávku. Fabrika k tomuto účelu přestane sloužit v pátek 2. července.

Očkovací místo čeká stěhování, nové prostory našlo v areálu Svitavské nemocnice, konkrétně v přízemí budovy B v prostorách, kde se až donedávna nacházelo odběrové místo pro antigenní testy. To teď veřejnost najde v nedaleké odběrové ambulanci v přízemí stejné budovy. Zájemci o očkování nebo antigenní testy tak najdou obě služby pohodlně v jedné budově.

Pro pacienty je poblíž nové adresy očkovacího místa připraveno několik možností parkování, všechny jsou dostupné v krátké vzdálenosti z ulice U Stadionu (viz přiložená mapka).