Místo Fabriky nemocnice, očkovací místo ve Svitavách se stěhuje

Místo Fabriky nemocnice, očkovací místo ve Svitavách se stěhuje
2. července 2021
Očkovací místo v budově svitavského Multikulturního centra Fabrika končí. Celý provoz se přesouvá do areálu Svitavské nemocnice, a to do prostor ambulance v přízemí budovy B. Od čtvrtku 8. července už musejí zájemci o očkování zamířit tam, a to včetně těch, kteří mají dostat druhou dávku. Fabrika k tomuto účelu přestane sloužit v pátek 2. července.

Očkovací místo čeká stěhování, nové prostory našlo v areálu Svitavské nemocnice, konkrétně v přízemí budovy B v prostorách, kde se až donedávna nacházelo odběrové místo pro antigenní testy. To teď veřejnost najde v nedaleké odběrové ambulanci v přízemí stejné budovy. Zájemci o očkování nebo antigenní testy tak najdou obě služby pohodlně v jedné budově.

Pro pacienty je poblíž nové adresy očkovacího místa připraveno několik možností parkování, všechny jsou dostupné v krátké vzdálenosti z ulice U Stadionu (viz přiložená mapka).

Další aktuality

Práce je to náročná a samostatná, ale neměnily bychom, říká vedoucí Centra domácí péče

10. září 2020

Centrum domácí péče je jedním z méně známých pracovišť Pardubické nemocnice. Přesto se zde tým pěti zdravotních sester v čele s vedoucí centra Ivou Svobodovou stará každý den o desítky pacientů a poskytuje jim základní péči v prostředí jejich domova. Cestování za pacienty jim nyní zpříjemní nová Octavia Combi, kterou nemocnici darovala společnost ŠKODA Auto.

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.