Inventura omezí provoz lékárny v Pardubické nemocnici

29. září 2021
Z důvodu pravidelné inventury bude ve čtvrtek 30. září a v pátek 1. října omezen provoz lékárny pro veřejnost a zdravotnických potřeb v Pardubické nemocnici.

Ve čtvrtek 30. září bude lékárna pro veřejnost uzavřena po celý den, v tento den bude rovněž zrušena lékárenská pohotovost. Od 12 hodin pak budou uzavřeny i zdravotnické potřeby.

Lékárenskou pohotovostní službu bude ve čtvrtek 30. září zajišťovat Lékárna Kolf Palác Pardubice na Masarykové náměstí (otevřena do 21 hodin), po 21. hodině bude k dispozici lékárna Fakultní nemocnice Hradec Králové, jež je otevřena nonstop.

Lékárna pro veřejnost i zdravotnické potřeby v Pardubické nemocnici pak budou uzavřeny i v pátek 1. října. V tento den bude již lékárenská pohovotost od 16 hodin opět v provozu.