I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb září 2021 na dětském oddělení

7. října 2021
V září byl na dětském oddělení slavnostně zahájen školní rok 2021/2022. Uskutečnily se čtyři návštěvy Zdravotních klaunů, projektové dny Mezinárodní den mandal a Světový den nosorožců, které zajistila výtvarná dílna s paní Ladislavou Stejskalovou z NNO Cesta pro rodinu Žamberk.

Uskutečnil se i projektový den ZŠ Evropský den jazyků a opět nás navštívila paní Eva Jakoubková s Malováním na přání. V rámci exkurze žáků Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Orlicí bylo ze sponzorského projektu Veselé léto připraveno divadelní představení Hudebního divadla dětem HK Hrátky na pohádky.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice