I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb prosinec 2021 na dětském oddělení

13. ledna 2022
Na dětském oddělení se v prosinci 2021 uskutečnilo pět vystoupení Zdravotních klaunů, z toho jedno na Štědrý den. Projektové dny „Čas vánoční – čas sváteční“ umocnily předvánoční atmosféru a zapojily děti do předvánočních příprav.

Ani „Mikulášská nadílka“, ve spolupráci se studenty VOŠ a SŠ zdravotnické a sociální v Ústí nad Orlicí, letos nechyběla. Nikoho čerti neodnesli a děti měly velkou radost. Ani tento rok na nás nezapomněli naši sponzoři, od kterých jsme převzali mnoho krásných dárků. Poděkování patří zaměstnancům Wiky, spol. s r. o. Lanškroun za hračky, spolku „Tvoříme pro radost“, z.  s. Choceň za plyšové marůdky, NNO Cestě pro rodinu, Žamberk za svícen a ovoce pro zdravotníky Orlickoústecké nemocnice.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice