I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb duben na dětském oddělení

7. května 2024

Na dětském oddělení se v dubnu 2024 uskutečnilo 5x vystoupení Zdravotních klaunů.

I tento měsíc se konaly projektové dny na téma "Mezinárodní den Země" a "Filipojakubská noc-kouzlíme a tvoříme".

Výtvarná dílna s p. L. Stejskalovou z NNO Cesta pro rodinu Žamberk byla tentokrát na téma "Hedvábný dárek" a p. E. Jakoubková za námi přijela s "Malováním na přání". Naši malí pacienti měli velkou radost.

Letos opět nádherně rozkvetla zahrada za pavilonem dětského oddělení, ikdyž poněkud dříve než obvykle.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice